ava_1Rivne Running Club організовує масовий благодійний пробіг до Дня Святого Миколая – Rivne St. Mykolas Run 2016. Забіг відбудеться у неділю, 18 грудня, і розпочнеться о 14.00 від готелю «Мир». Бігунам пропонують дві дистанції: 2 км та 6 км – на вибір. Усі зареєстровані учасники пробігу отримають: стартовий номер, листівку для відправлення близьким до новорічних свят, медаль учасника, а також новорічний капелюх у подарунок.
Учасники заздалегідь реєструються на сайті sportevent.com.ua та сплачують суму внеску за участь – 75 грн. Зібрані з реєстрації кошти організатори спрямують на придбання сенсорної кімнати для дітей з особливими потребами. Вартість такої кімнати близько 21 тис. грн. Тому для збору необхідної кількості коштів потрібно залучити близько 300 учасників пробігу.
Організатор пробігу Rivne Running Club закликає долучитися організації та партнерства в рамках пробігу міську та обласну владу, а також спонсорів. При чому, допомога може бути як для проведення заходу, так і цільовою – для придбання напряму сенсорної кімнати.
Сергій Ющишин, організатор пробігу Rivne St. Mykolas Run, президент Rivne Running Club: «Участь кожного рівнянина у цьому пробігу – це маленький подарунок особливими діткам до Дня Святого Миколая. Ми хочемо зібрати 300 учасників, кожен з яких своєю реєстрацією сплачує благодійний внесок у 75 гривень. Ці гроші йдуть не на оплату організації, адже це ми беремо на себе, ці гроші йдуть на купівлю дитячої сенсорної кімнати для дітей з особливими потребами. Ми біжимо заради дітей».
Ольга Котовська, учасниця Олімпійських ігор 2016, співзасновниця Rivne Running Club: «Як мама, я розумію, що означає здорова дитина. Мені приємно долучитись до такого проекту та допомогти іншим діткам краще розуміти цей світ. Пробіг відбуватиметься взимку, тому раджу берегти здоров’я. Діставайте теплі речі з шаф та побігли з нами».
Валерій Стеців, голова ГО Фундація допомоги дітям з особливими потребами «Ти не сам»: «У рамках проекту «Дорога до дітей з особливими потребами» нашої громадської організації  разом із Rivne Running Club ми проводимо пробіг до Дня Святого Миколая з метою збору  коштів на придбання сенсорної кімнати для центру ранньої допомоги дітям ГО «Ти не сам». Зараз аби придбати сенсорну кімнату для дітей з особливими потребами необхідно зібрати 21 тис. грн. Суть сенсорної кімнати у тому, що в ній зібрані стимулятори, які впливають на різні органи чуття дитини і в результаті допомагають їй навчатися та адаптуватися до соціуму. Доля дітей зараз у наших руках, тому ми зобов’язані їм допомогти».
Дарина Петрушкевич, мати 4-річного Іванка, якому поставлено діагноз ДЦП (Дитячий церебральний параліч): «Люди часто уникають будь-якої допомоги хворим, адже думають, що це їх не стосується, але таке може бути з кожним. В Україні є проблема з реабілітацією діток, які мають діагнози ДЦП, синдром Дауна, адже держава мало піклується про них. Коли ініціатива йде від громади, ми – батьки таких діток – не можемо її ігнорувати. Тому закликаю всіх підтримати цей проект, адже так Ви допоможете нам у вихованні та реабілітації наших дітей.»
Долучитись до благодійного збору коштів на придбання сенсорної кімнати можна за тел. 050-2070871, 067-3804295 (Валерій Стеців). Для підтримки пробігу Rivne St. Mykolas Run 2016 – тел. 097-7775190 (Сергій Ющишин).
Про це повідомляє Медіа-центр «Ервеюей» 
693 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =