парфуми1

Як повідомляє Rivne Running Club у неділю, 25 червня 2017 року, у День молоді у Рівному відбудеться Благодійний забіг «Forever Young». Захід запланований на 10:30 і буде проходити на проспекті Миру, вул. Симона Петлюри, Кавказькій, Міцкевича зі стартом та фінішом поблизу готелю «Мир».
Участь у забігу можуть взяти рівняни та гості міста будь-якого віку, адже дистанції дуже доступні – до 1 км або близько 4 км – на вибір. Участь у забігу – платна. Вартість попередньої реєстрації онлайн – 80 гривень. Онлайн реєстрація доступна до 23.59 24 червня за посиланням: https://sportevent.com.ua/events/rivne-forever-young/ Зареєструватися можна буде і в день старту безпосередньо на місці старту-фінішу у наметі Rivne Running Club. Така реєстрація буде коштувати вже 100 гривень.
УСІ КОШТИ З РЕЄСТРАЦІЇ ПІДУТЬ НА ДОПОМОГУ У КУПІВЛІ СЛУХОВОГО АПАРАТУ ДЛЯ 6-РІЧНОГО РІВНЯНИНА МИКИТИ СІТНОВА.
Зазначимо, що всі учасники отримають стартові номери та приємні подарунки від партнерів та спонсорів забігу. Найспритніші – 1,2 та 3 місця у чоловіків та жінок на двох дистанціях – будуть нагородженні кубками, речовими та продуктовими подарунками. Будуть відзначені також наймолодший та найстарший учасники забігу.430
1 093 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + одинадцять =