фото ілюстративне

фото ілюстративне

23 травня о 12.00 год. у парку ім. Т. Шевченка відбудеться освітній захід, організований активістами громадської ініціативи «РЕВІНЬ» для популяризації екодружнього способу життя.

В програмі навчання: висадка рослин за методом перманентного сільського господарства та знайомство з корисними та цілющими властивостями місцевої флори, про які ви навіть не здогадувалися!

Всі гості майстер-класу зможуть безпосередньо долучитися до висадки саджанців та поспілкуватися з людьми, які використовують принципи пермагосподарства у повсякденному житті.

«Еколабараторія» ‑ це досвід, здобутий через практику! Ставайте частиною нашої екоспільноти – живіть здоровим життям, не шкодячи довкіллю.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”В ОСТРОЗІ ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ «З ВІРОЮ В МАЙБУТНЄ»

Довідка:

Термін “пермакультура” виник як змішування термінів “стала культура” та “стале сільське господарство”.

Філософія пермакультури базується на трьох ідеях: турбота про Землю, турбота про людину та обмеження споживання.

Метод пермакультури був розроблений в сімдесятих роках минулого сторіччя австралійцями Біллом Моллісоном та Девідом Холмгейном. Вперше був використаний системно австрійським фермером ЗеппомХольцером і з тих пір показав свою ефективність та набув широкої популярності як в помірних, так і в тропічних зонах, у різних сферах діяльності людини.

Кожен елемент пермакультури підтримує інші елементи і заодно підтримується цими елементами. Прикладом сталого господарства в Украіні є хутірська система яка розвалилася з приходом СРСР, а до того існувала століттями. Прикладом сповідування принципів пермакультури в місті може бути досвід ДжуляДевейта жителя американського міста Пасадена. Разом з родиною він на своїх 4 сотках вирощує 400 різних видів овочів, фруктів, та їстівних квітів. Окрім того на хазяйстві є коза, 4 качки, 8 курей і дві собаки. Таке родинне підприємство дозволяє заробляти 20000$ в рік продаючи екологічно чисту їжу дорогим ресторанам.

Основною діє заходу буде висадка саджанців таких корисних рослин, як м’ята, меліса, майоран, любисток, чебрець, гісоп та інші. В умовах постійного невиправданого зростання цін піклування про своє здоров’я доступними і перевіреними методами є особливо актуальним. І рослини допоможуть нам в цьому так само надійно як століттями допомагали нашим предкам.

Повідомляє керівник «Еколабораторії» Ольга Самкевич

 

555 переглядів

Один комментар на “У Рівному відбудеться: екологічний майстер-клас.

  • 19-Тра-2015 о 23:38

    Якось завжди хотів дізнатися про це більше, але не було де подивитись і в кого спитати. Дякую!

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 1 =