virnist-mizh-ryadkiv19 грудня 2016 року  о  14.00 год.  у відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку Рівненської обласної бібліотеки для дітей  (вул. Відінська, 13),  відбудеться   презентація щойно відтиражованої  нової книги поезій талановитої юної авторки  Вікторії Ушарук „Вірність між рядків”.
Вікторія Ушарук юна поетеса, переможниця обласного літературного конкурсу „Перло многоцінне”, учениця 9-го класу Рівненської загальноосвітньої школи  I-III  ступенів № 20. Її поетичні твори ввійшли до 13-го випуску літературного альманаху юних авторів „Проріст” (Рівне: Азалія, 2016), а до цього публікувалися в газетах „Вісті Рівненщини”, „Скриня”, „Дзеркало плюс”, звучали по обласному радіо.
Зовсім недавно вийшла в світ її дебютна книжка „Сонце в моїх долонях”.
Рядки її поезії пронизані патріотизмом, нотами воєнних подій на сході України, що проймають душу та заворожують подих. Тут біль і сум переплітаються з чарівною мелодійністю.
Вікторія бере активну участь у міських олімпіадах, виступає із власними віршами  у військовому госпіталі перед воїнами АТО, в Дубенському Замку, в літописній Пересопниці, в бібліотеках і у рідній школі.
Їй, багатогранно обдарованій, присвячений цілий розділ повісті-есе Миколи Пшеничного „Подзвін Золотої Підкови”.
Крім того, в  родинному селі Ульбарові на Дубенщині Вікторія разом з бабусею Валентиною, дідусем Тарасом, мамою Світланою створили в прабатьківській хаті середини 19-го століття – музей. viktoriya-usharuk-v-domashn-omu-muzeyi
572 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + девять =