1111120 лютого 2016 року о 15 год. у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація проекту «Жива книга».
«Жива книга» – цикл зустрічей з героями книги «Людина-сенсація» Володимира Ісаєва, власного кореспондента Всеукраїнського тижневика «Експрес».
Кожна людина по-своєму унікальна. Хто має здатність неозброєним оком бачити внутрішні органи співрозмовника, хто наділений такою магнетичною силою, що легко утримує на тілі праски, ложки, виделки і навіть вироби зі скла, хто в 77 років дивує світовими рекордами з підняття гирь, хто завдяки моржуванню в ополонці зумів перемогти важку недугу і сповільнити процес старіння організму, хто попри свій маленький зріст (трохи вище одного метра – Авт.) став справжнім газдою, хто винайшов формулу кохання, хто пізнав таємниці енергетичного вампіризму, хто в наших нетропічних умовах навчився вирощувати тропічні екзоти – банани, ананаси, лимони, апельсини, мандарини…
«Людина завжди більша від того, що вона знає про себе». «Людина-сенсація» – це не тільки те, що дивує, а й те, що додає наснаги, що робить нас сильнішими, що об’єднує та допомагає в житті.
Перший гість – Володимир Негрішний, біоенергетик, людина, яка діагностує та зцілює, людина-рентген… Природа наділила Володимира унікальним даром не тільки бачити крізь «мури», а й допомагати людям позбутись фізичних і психологічних проблем, відтак стати щасливішим та успішнішим.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У шести бібліотеках Рівненщини відкриють пункти європейської інформації

Володимир Ковальчук добиватиметься відзначення 75-ї річниці заснування УПА «Поліська Січ» на державному рівні.

На Рівненщині обговорили роль старост в об’єднаних громадах

У Рівне привезуть Холмську чудотворну ікону Божої Матері

На Рівненщині горів кафетерій-мінімаркет

НА РІВНЕНЩИНІ ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ ЗАПРОШУЮТЬ ПРОВЕСТИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ВІДСТРІЛ

На Рівненщині жінка знайшла обгорілого сусіда

У лютому «мобільні соціальні офіси» працюватимуть у 34 сільрадах Рівненщини

У РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПІД КОЛЕСАМИ АВТО ЗАГИНУВ ПІШОХІД

645 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × два =

НОВИНИ