У вівторок, 17 січня 2017 року о 14 год. у відділі іноземної літератури Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться творча зустріч з авторкою аудіокниги «Радісні віршики з бабусиної флешки» Вірою Правоторовою.
У програмі зустрічі:
– декламування дітьми віршів поетеси;
– виступи колективів дітей з особливими потребами;
– майстер-клас «Різдвяна листівка».
Декілька слів про авторку: Правоторова Віра Миколаївна народилася на Рівненщині, де і пройшло її дитинство. Навчаючись у школі, щиро закохалася у рідне слово. Проте, всупереч мрії, не філологія чи журналістика стали професією авторки. Життєві обставини склалися так, що вона здобула фах економіста у одному із Львівських вузів. Але, черпаючи натхнення у любові до рідного слова, всі свої життєві переживання довіряла друзям-аркушам, списуючи їх поетичними рядками та ховаючи у шухлядку.
Півстолітня життєва межа стала значущою для авторки, вона стала писати вірші для дітей. Як результат – перша збірка «Віршенята і віршики з оксамитової торбинки» вийшла друком у видавництві «Зелений пес» у серпні 2015 року. Друга збірка «Веселі віршики з мальованого глека» з’явилася у цьому ж видавництві у травні 2016 року. До збірки увійшли веселі та розвиваючі віршики авторки.
Багато творів пані Віри, розісланих по дитячих журналах, було взято до редакційних портфелів. Герої віршів в доброзичливій та легкій для сприйняття формі наближають дитину до розуміння понять доброти і співчуття, допомагають позитивно сприймати оточуючий світ, дають поштовх до розвитку творчої уяви та фантазії, прищеплюють любов до рідного слова.afisha-pravotorova
718 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =

НОВИНИ