бібліотека25 вересня 2016 року о 13 год., у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відкриття виставки живопису рівненської мисткині Софії Шевчук та презентація її поетичної збірки «Ще тільки осінь».
Ім’я Софії Опанасівни добре відоме нашим землякам. Вона народилася 14 жовтня 1950 року в с. Веліхово Володимирецького району  Рівненської області в селянській родині.
У 1965 році після закінчення Городецької школи працювала на фермі у радгоспі «Городецький». У 1968 році вступила до Млинівського зооветеренарного технікуму. Після його закінчення працювала зоотехніком у колгоспі ім. Котовського Рівненського району.
У 1973 році обрана секретарем виконкому Бронниківської сільської ради. З 1986 року завідувала фермою в ПСП «Промінь» Рівненського району.
Має трьох дітей і семеро онуків. З 2010 року займається живописом і поетичною творчістю. Автор двох поетичних збірок: «Життя криниця» в «Ще тільки осінь». Персональні художні виставки пані Софії експонувалися у ЗОШ та будинку культури с. Бронники.
Завітайте до Рівненської обласної бібліотеки (вул. Короленка, 6 «Лебединка») та проведіть безліч незабутніх хвилин від спілкування як із самою мисткинею, так і з образами її дивовижних, наповнених енергетикою добра й радості картин!
553 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + один =