kongres-240-30030 вересня 2016 року о 10:00 за адресою м. Рівне, Міський будинок культури, вул. Соборна, 3-Д відбудеться безоплатний освітній захід — Всеукраїнський Кадровий Конгрес – 2016, який вже кілька років поспіль організовує та проводить редакція журналу «Кадровик-01» для спільноти працівників кадрової сфери в Україні.
Захід присвячений актуальним кадровим темам:
  • Трудові відносини з працівниками, які виконують військовий обов’язок у 2016 році;
  • Випробування за новими правилами;
  • Відповідальність роботодавця — 2016.
Програму Конгресу викладатимуть лектори:
Ірина Іванченко шеф-редактор журналу «Кадровик-01» та експертно-правової системи «Expertus: Кадри», ідеолог та постійний лектор Суботньої Школи Кадровика і Курсів підвищення кваліфікації керівників і фахівців кадрових служб, автор сотень публікацій з питань праці та зайнятості, захисту персональних даних, кадрового діловодства
Юлія Видиборецьголовний експерт MCFR: Кадри, юрист у сфері трудового права, автор численних публікацій у журналах «Кадровик-01», «Бібліотека Кадровика», «Головбух: БЮДЖЕТ», експертно-правовій системі «Expertus: Кадри».
Для участі потрібно попередньо зареєструватися. Детальна інструкція для реєстрації – на порталі «Гаряча Лінія Кадровика» http://goo.gl/Yut9lz У програмі Конгресу відведено час для відповідей на запитання слухачів.
Усі учасники отримають роздаткові матеріали та сертифікати.
За детальнішою інформацією звертайтеся до контакт-центру за тел. 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback).
Повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості
788 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 2 =