Виставка художніх робіт Ірини Локшук та її студентів (акварель, гобелен, батик), до 40-річчя від дня народження художниці та 15-річчя педагогічної діяльності відбудеться у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці 2 листопада 2017 року о 14 годині у відділі мистецтв (ІІІ поверх). 
Локшук Ірина Миколаївна – старший викладач РДГУ кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Досягнення Ірини Миколаївни та її студентів (кращі дипломні та курсові роботи: гобелени, батики, одяг) експонувалися у залах Рівного,  Березного, Острога, Нетішина та Києва. Пані Ірина активно працює у мистецтвознавчому напрямку.
Коло інтересів Ірини Миколаївни направлене на дослідження декоративно-прикладного мистецтва України, народного та професійного.    У свої напрацюваннях вона широко висвітлює специфіку народних художніх тканин рівненського Полісся, торкається питання розвитку професійного текстильного мистецтва у Рівному. За період педагогічної діяльності в університеті опублікувала 23 наукові статті, з них 1 доробок увійшов до колективної монографії «Декоративно-прикладне мистецтво Рівненщини» (Рівне, 2010 р.).
У заході візьмуть участь викладачі РДГУ, працівники Рівненського центру народної творчості, дитячої художньої школи, краєзнавчого музею, друзі та студенти Ірини Миколаївни.
 Музичний супровід – фольклорний гурт «Джерело», кер. Раїса Цапун.
Повідомляє відділ маркетингу та наукової роботи Рівненської ОУНБ

530 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 8 =

НОВИНИ