Дивувати українського глядача з кожним роком стає все складніше, але ми спробуємо це зробити в шістнадцятий раз!
Фестиваль, що пропонує кожного року новаторські проекти і є простором обміну, креативу, розваг та копродукцій, але не змінює формату.
Вперше обрана загальна тема фестивалю – КОЛІР.
02  – 29 квітня 2019 
Весна – це пора року, на яку дуже чекають! Вона асоціюється з теплотою та оновленням. В Україні ця пора року набуває ще й іншого виміру – як французько-український культурний сезон, інтенсивний та захоплюючий, що розквітає по всій країні. Цьогорічна «Французька весна» обрала тематику, яка щодня набуватиме іншої форми, варіюючи від події до події: колір!
Колір оточує нас повсюди – у природі, міському середовищі, в нашому повсякденному житті. Колір відображає наші емоції, супроводжує наше суспільне життя, надає виразності та рухомості мистецтву та культурі.
Цього року у свій 16-й сезон «Французька весна» розгорне свою активність у близько десяти містах країни; її яскраві промені осяють українську столицю та регіони. І все це завдяки спільній роботи Французького інституту в Україні та мережі закладів «Альянс франсез», які, разом зі своїми незмінними партнерами, забезпечують діяльність французької культурної мережі.
 Смілива, вимоглива, і водночас ігрова програма, яка віддзеркалює сучасну французьку та франко-українську художну творчість, буде представлена українському глядачеві.
Щира подяка за роботу українським партнерам, участь яких є запорукою успішного проведення цього багатопрофільного фестивалю, й особливо нашим підприємствам-партнерам та підприємствам-меценатам, за їхню підтримку, їхню вірність та їхню відвагу. «Французька весна» є вінцем праці великої команди, у якій кожному належить винятково важлива роль.
Прес-конференція «Французької весни» відбудеться 02-го квітня об 11.00  –  у приміщенні Альянс Франсез м. Рівне (вул. . Пушкіна 17)
Контакт: Тетяна Гончарук, сontact.rivne@afrukraine.org 098 27 531 27

 

 

301 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 1 =