у неділю, 5 травня, о 14.30 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) у рамках фестивалю «Нове українське кіно» відбудеться перегляд драматичного фільму «Коли падають дерева». Це копродукційний проект України, Польщі, Македонії (2018). Стрічка є повнометражним дебютом Марисі Нікітюк, який було відібрано до конкурсної програми 68-го Берлінського міжнародного фестивалю. Головна героїня фільму здобула перемогу в номінації «Краща акторська робота» на Одеському міжнародному кінофестивалі.
Фільм охоплює декілька сюжетних ліній – заборона кохання Лариси, виховання волелюбної Вітки, бандитські пригоди Шрама і, навіть, мотив побутового расизму у вигляді протистояння місцевих селян та ромів. Закохані планують втекти разом подалі від суспільного осуду, розрухи. Але чи готові вони будуть заплатити повну ціну за свої вчинки? Про це глядачі дізнаються вже цієї неділі, під час під час показу стрічки.
В ролях знімалися Соня Халаїмова, Настя Пустовіт, Максим Самчик та інші.
Організатор показу: Рівненська обласна бібліотека для молоді за сприяння Державного агентства з питань кіно» та кінодистрибуторської компанії «Артхауз Трафік»
На перегляд фільму запрошені читачі бібліотеки та всі бажаючі.
Вікові межі: 16+
Вхід безкоштовний при наявності квитка читача бібліотеки.
За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362) 63-74-86 (Валентина Володимирівна).
175 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × три =