У п’ятницю, 10 серпня о 17.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18) відбудеться презентація дебютної книги відомої рівненської журналістки Анни Щавінської «Сова. Лис. Риба. Метелик». Книга вийшла у Івано-Франківську − видавництві «Лілея – НВ», яке здобуло популярність завдяки таким письменникам як Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Василь Кожелянко.
Анна Щавінська вже відома рівнянам ведуча культурних і літературних програм на суспільному телеканалі «UA: Рівне» та радіостанції «РівнеFM», зокрема  вона авторка програм «Капучіно-шоу», «Що почитати з Анною Щавінською» тощо. Наразі вона спробувала себе у ролі письменниці. Над своїм дебютним прозовим твором авторка працювала два роки.
У книзі «Сова. Лис. Риба. Метелик» Анна розповідає про певний період в житті чотирьох людей різного віку і статі. Всі вони дуже хочуть знайти відповіді на свої непрості життєві запитання. Щоб знайти їх, їм доведеться зіткнутися із власними страхами та шляхами їх подолання. І для цього герої молодої письменниці вирушають у подорож…
За словами Тараса Прохаська проза Анни Щавінської за своєю мовною стилістикою та сюжетною побудовою є літературою вищого гатунку, яку хочеться смакувати.
Організатор: Рівненська обласна бібліотека для молоді.
Модератор події: член Національної спілки письменників України, відома рівненська поетеса Ірина Мельник.
На захід запрошені шанувальники творчості молодої авторки, читачі бібліотеки та всі бажаючі.
Повідомляє методичний відділ РОБМ
932 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =