парфуми1

Сьогодні під стінами Рівненської ОДА відбулась загальноукраїнська акція«Година смерті»
По всій Україні більше 50 міст об’єдналися, щоб продемонструвати своє прагнення медичної реформи.
Саме сьогодні депутати Верховної Ради голосуватимуть за включення до порядку денного 4-х законопроектів, які мають запустити зміни в системі охорони здоров’я.
Акцію підтримала й Рівненська ОДА – адже реформа покликана запровадити новий механізм реалізації пацієнтами права на безкоштовну медицину, отримання якісних медичних послуг і лікарських засобів.
«Очікуємо, що депутати включать у порядок денний урядові законопроекти, і медична реформа таким чином буде ухвалена. Це важливі зміни, суть яких –запровадження гарантованого пакету медичних послуг за принципом «гроші ходять за пацієнтом». Планується, що бюджетне фінансування проходитиме черезНаціональне Бюро, а головні лікарі матимуть повну фінансову  самостійність. Ми однозначно підтримуємо якісні зміни в медицині», – зазначила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час зустрічі із ініціаторами акції.
Вона подякувала за активну позицію громадським активістам та пообіцяла передати їхнє звернення народним депутатам від Рівненщини.
Нагадаємо, ці законопроекти розроблені Урядом на виконання Концепції реформування охорони здоров’я, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1013-р 30 листопада 2016 року, та доопрацьовані парламентською робочою групою.
10 фактів про медичну реформу
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
822 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − одинадцять =