20 жовтня 2019 року у приміщенні Рівненської обласної наукової бібліотеки відбулася інтелектуальна гра серед інтернатів області «Ліга розумників», організована ГО Ротаракт клубом м. Рівне.
У ній взяли участь команди з таких закладів:
– «VIP» – учні з Клеванської санаторної школи І-ІІІ ступенів;
– «Блискавки» – комнада з Костопільського ліцею – інтернату спортивного профілю;
– «Вогники» -учні 7-8 класу з Вербської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів»;
– «Еврика» учні з Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 для діток з проблемами зору.
Діти змагалися у 8 раундах з різних дисциплін: література, спорт, географія, флора і фауна, розгадували текстові та музичні запитання. Метою проведення змагань було розви-нути пізнавальні інтереси і здібності, потребу глибоко¬го і творчого оволодіння знаннями, прагнення постійно знайомитися з найсучаснішими досягненнями науки і техніки; виховувати позитивні мотиви до навчальної ді¬яльності, створити умови для самореалізації дітей, виховати в них завдатки до роботи у команді і взаємодії з оточуючими. Адже сьогодні мало бути просто розумним та ерудованим індивідом, необхідно володіти вмінням використовувати ці знання у повсякденному житті.
У журі були представники Ротарі клубу Рівне та члени Ротаракту.

Організатори відмітили високу підготовку дітей та їх неабиякий рівень знань у різних галузях. Окрему подяку висловлюють супроводжуючим особам із закладів, котрі пожертвували своїм вихідним днем заради дозвілля дітей.
На грі панувала невимушена та доброзичливим атмосфера – під час питань діти ласували печивом, соком та спокійно обговорювали питання у своїй команді. Після 8 раундів місяця розподілилися так: І місце – «Еврика» (Клевань), ІІ місце – «Блискавки» (Костопіль), ІІІ місце – «VIP» (Клевань). Заохочуючий приз за найкращий девіз здобула команда «Вогники» з Верби. Всі отримали заряд позитивних емоцій та щастя.
Після гри всі діти отримали подарунки.
Схожу, але вже більш масштабну гру, організатори обіцяють провести весною.
Ротаракт клуб Рівне висловлює щиру подяку магазину «Куток» за натуральні соки та солодощі, Івану Нагорному за печиво та цукерки, гуртівні канцтоварів KancBaza – за знижки на подарунки, Олесю Поврознику – за милі чашки, Ротарі клубу Єленя Гура – за футболки, команді QuizKOTEka за консультації у питаннях та всім, хто допоміг.
Тетяна Карцева, Ротаракт клуб Рівне
299 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + сім =