19 грудня в приміщенні “”Open office” (НУВГП) відбулася презентація конкурсу “Молодіжна столиця України”, у якому Рівне буде брати участь.
Презентували конкурс член громадської організації “Молодь-Діє” Оксенюк Роман та член наглядової ради конкурсу “Молодіжна столиця України” – Марина Хромих.
У заході взяли участь заступник міського голови – Галина Кульчинська, начальник управління сім’ї молоді та спорту – Сергій Шевчук, начальник відділу в управлінні сім’ї молоді та спорту Надія Терещук, начальник відділу в УПСЗН – Анна Ігнатова, заступник начальника відділу АПБ, Рівненського міського центру зайнятості – Лариса Масталярчук, завідуюча відділом у Рівненському міському палаці дітей та молоді – Руслана Шаркова, член ради коаліції “Ради Реформ Рівного” Віталій Примак та представники студентських парламентів, керівники та учасники громадських організацій, депутати дитячого парламенту.
У ході презентації пройшло обговорення заповнення спільної заявки на участь у конкурсі, від представників влади та громадськості. Таким чином громадськість отримає можливість внести свої пропозиції до заповнення заявки на участь у конкурсі, та розповісти про власні заходи, ініціативи які були спрямовані на молодь. Також у заявці на конкурс можна вказати заходи та ініціативи які будуть проводитися у наступному році.
Для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку згідно трьох основних вимірів молодіжної діяльності:
– політичний вимір (участь молоді у суспільно-політичному житті);
– соціо-економічний вимір (зайнятість та працевлаштування, підприємництво, соціальна інклюзивність та освіта);
– культурний вимір (творчість та глобалізація).

На даний момент уже є частково заповнена заявка над якою працювало управління у справах сім’ї молоді та спорту, а зараз є можливість долучитися до цього процесу і громадськості. Частково заповнену заявку можна переглянути перейшовши за посиланням.
Громадські організації, студентське самоврядування, формальні та неформальні об’єднання або ж інші організації, можуть внести власні пропозиції в онлайн режимі.
Якщо ви хочете щоб ваша діяльність, яка була спрямована на молодь допомогла Рівному взяти участь у конкурсі “Молодіжна столиця “України” переходьте у гугл-форму, ознайомлюйтеся з заявкою, та вказуйте свої заходи та ініціативи, які ви проводили минулого року, та заплановані на наступний рік. (Якщо про ваш захід писали у ЗМІ, або ж є інша інформацію у відкритих джерелах залишайте також і посилання на них).
359 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 15 =