Сьогодні, на майдані Незалежності в місті Рівному, відбулося урочисте відкриття та парад учасників загальноміських змагань з футболу серед молодших школярів загальноосвітніх навчальних закладів Рівного «Кубок майбутніх чемпіонів 2019 року».
Нагадуємо, що такі у змагання у місті стартують в одинадцятий раз. Цього року участь у змаганнях візьмуть 32 команди ЗНЗ міста Рівного, які в чотирьох підгрупах на майданчиках з синтетичним покриттям НВК №19, Рівненської гуманітарної гімназії, ЗОШ №24, РКГ «Престиж» розігруватимуть першість. Півфінали та фінал заплановано провести 13 червня на майданчику ДЮСШ №4 (м. Рівне, вул. Фабрична,7).
Почесним гостем фінальних змагань стане зірка ФК «Динамо «Київ» Володимир Бессонов.
Під час урочистого відкриття, заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, звернулася до почесних гостей, учасників змагань та запросила на сцену представника знаменитого клубу в Україні «Динамо Київ», натхненника спортивного заходу у Рівному – Миколу Несенюка: «Місто вітає вас з початком цього прекрасного дійства – спортивного Чемпіонату. Бажаємо вам злагодженої командної гри, перемоги найдостойнішим, нехай удача впродовж трьох тижнів буде у кожної з команд».
Крім того, кожен капітан команди, від обласної федерації футболу отримав футбольний м’яч.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
Теґи:
195 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 11 =

НОВИНИ