Свято народних талантів відбулося в обласному краєзнавчому музеї – свої мистецькі досягнення презентували мешканці села Рачин Дубенського району.
Населений пункт став обранцем обласної мистецької акції «Мистецтво одного села».
Результати своєї улюбленої справи представили на експозиціях виставки народні умільці дубенського села – вишиті картини, рушники та сорочки, керамічні та ковані вироби, прикраси з бісеру, дерев’яні, паперові та плетені з лози витвори.
Презентацію відвідали заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, керівник Дубенської РДА Юрій Парфенюк та сільський голова Олександр Кривичун.
«Рачинці надзвичайно обдаровані та патріотичні. Своїми талантами, працею та традиціями вони досягли того, що сьогодні мають право представляти своє село на цій мистецькій акції. Розмаїття талантів доводить, що село живе і ці люди не зупиняються на досягнутому», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Для присутніх виступили аматорські колективи сільського будинку культури. Діти і дорослі співали, декламували вірші та представляли для присутніх танцювальні композиції.
Нагадаємо, виставка «Мистецтво одного села» діятиме в обласному краєзнавчому музеї з 17 по 31 січня, щоденно, окрім понеділка.
Акція організована обласним центром народної творчості за сприяння управління культури і туризму ОДА, відділу культури і туризму Дубенської РДА та обласного краєзнавчого музею.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
449 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 13 =