В Рівному, проведено першість оперативного командування Захід з воєнізованої лижної гонки. Дванадцять збірних команд з підпорядкованих військових частин включили по п’ять спортсменів із категорії строковиків, солдатів та сержантів служби за контрактом, офіцерів. Винятком не стали й жінки-військовослужбовці.
Як зазначив начальник служби фізичної підготовки і спорту оперативного командування Захід полковник Леонід Садовський, погодні умови хороші, тож в учасників є всі шанси показати максимальні результати.
– Даний захід є плановим та проводиться щороку. Проте, в останнє змагання в масштабах оперативного командування відбулись у 2012 році. Сьогоднішні переможці увійдуть до команди, з якою буде проведено триденний навчально-тренувальний збір зі стрільби. Невдовзі ці спортсмени представлятимуть оперативне командування на першості Сухопутних військ з зимового військового біатлону,- підкреслив полковник.
Кращий результат у військовослужбовця служби за контрактом одної із військових частин Рівненського гарнізону Василя Санько. В Збройних Силах України хлопець служить з вересня 2017 року. Каже що «на лижах» скільки себе пам’ятає. Його батько – шкільний вчитель фізкультури привчав сина до спорту з дитинства, тому сніг, мороз, автомат та повний боєкомплект не став на заваді хорошому результатові.
Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
453 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 1 =