c2013cbc8a8ed9a1b5b0d71736266cee23 березня комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради було проведено обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У них брали участь 17 команд у складі 34 учасників, які представляли позашкільні навчальні заклади області.
– У молодшому шкільному віці діти знайомляться з технічними іграшками, спостерігають за роботою різних побутових приладів, але вони можуть не лише спостерігати, а й моделювати власні іграшки – це і єпочаткове технічне моделювання, – розповідають в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. – Програмою змагань було передбачено: проведення теоретичного заліку, виготовлення моделі транспортної техніки, виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур, виготовлення літаючої моделі планера та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні.
У результаті змагань команда комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» посіла І місце, Дубенської міської станції юних техніків – ІІ місце, Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерних технологій – ІІ місце, Корецького районного будинку школярів – ІІІ місце.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
762 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × два =