У Рівному на базі регіонального центру «Інваспорт» проходив відкритий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та вадами зору. В ньому взяли участь 81 спортсмен з Київської області, Березнівського, Зарічненського Млинівського, Костопільського, Сарненського районів, м. Дубно та м. Рівне.
Урочисто відкрили змагання заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури і спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Петро Нагорний та директор Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук.
Також під час урочистого відкриття змагань було вручено посвідчення кандидата в майстри спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Андрію Сікальському та Марині Самчик, спортсменів І розряду з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Миколі Клімову та з більярдного спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Петру Мартинчуку.
Переможцями серед спортсменів з вадами зору стали:
серед жінок:
до 48 кг – Каплун Ольга (МСУМК, м. Рівне);
до 56 кг – Чайковська Ольга (ЗМСУ, м. Рівне);
до 60 кг – Галінська Галина (ЗМСУ, м. Рівне);
до 75 кг – Коробкова Світлана (МСУМК, м. Рівне) ;
до 82,5 кг – Асєєва Ніна (МСУМК, м. Рівне) ;
понад 90 кг – Заболотня Ніна (м. Рівне);
серед чоловіків:
до 60 кг – Головатчик Руслан (МСУ, м. Рівне);
до 67,5 кг – Корнєєв Павло (КМСУ, м. Рівне);
до 75 кг – Куров Роман (ЗМСУ, м. Рівне);
до 82,5 кг – Миронець Андрій (МСУ, м. Рівне);
до 90 кг – Дерманський Анатолій (МСУ, м. Рівне);
до 100 кг – Шепель Петро (МСУ, Сарненський район);
понад 125 кг – Ландик Валерій (КМСУ, м. Рівне).
Переможцями серед спортсменів з ураженнями ОРА стали:
серед жінок:
до 41 кг – Кобилинська Дар’я (КМСУ, м. Рівне);
до 61 кг – Самчик Марина (КМСУ, м. Рівне);
до 73 кг – Мороз Тетяна (м. Рівне);
до 79 кг – Семенюк Любов (МСУМК, м. Рівне);
понад 86 кг – Юрчук Іванна (Костопільський район).
серед чоловіків:
до 49 кг – Катеринич В’ячеслав (м. Рівне);
до 54 кг – Рожко Василь (МСУМК, м. Рівне);
до 59 кг – Шутак Сергій (МСУ, Сарненський р-н);
до 65 кг – Іванов Олексій (КМСУ, м. Рівне);
до 72 кг – Ковальчук Юрій (КМСУ, Млинівський район);
до 80 кг – Галета Володимир (Березнівський район);
до 88 кг – Кожушко Сергій (КМСУ, м. Рівне);
до 97 кг – Клімов Микола (Березнівський район);
до 107 кг – Багнюк Олександр (МСУ, м. Рівне);
понад 107 кг – Товкач Олег (м. Рівне).
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
163 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − сімнадцять =

НОВИНИ