17 травня у Рівненському театрі ляльок відбувся перший виступ театральної студії “Лялькові сходинки”. Її учні показали пластичний номер “Танець лялечки”.

Темна сила зламала усіх маріонеток, однак феї своїми чарами полагодили їх і лялькар знову зміг затанцювати зі своїми улюбленцями. Такий сюжет обрали для постановки першого номера учнів театральної студії.

11181954_836927883066715_4804360480707484660_n

– Повністю задоволена першим виступом дітей, – говорить актриса театру, викладачка студії Дарія Поліщук. – Вони зробили усе, що ми підготували. До того ж, у нас було досить мало часу на цю постановку. Адже із моменту початку занять у студії пройшло лише два тижні, було п’ять репетицій і лише дві із них – на сцені. Тож дітям довелось певним чином імпровізувати сьогодні.

Заняття проходили у дружній позитивній атмосфері. Незважаючи на те, що у студії навчаються діти різного віку, проблем із цим не виникло. За потреби із деякими дітками проводили індивідуальні навчання. Викладачі студії вдячні батькам за терпіння та розуміння і допомогу у підготовці виступу.

Вперше зі сцени театру цього дня пролунав і девіз студії, який вибрали із багатьох пропозицій дітей. А звучить він так: Наш девіз – чотири слова: Лялькові сходинки – це кльово! А із інших варіантів, які надійшли складуть гімн студії, який виконуватимуть перед виступами під час гастролей.

Вже у найближчі дні у студії почнуть підготовку вистави О 8 на Ковчезі. Її прем’єру планують провести до кінця театрального сезону. Також заплановано постановку естрадних номерів і гастролі по області.

Повідомляє Рівненський театр ляльок

376 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + дванадцять =