парфуми1

IMG_5815Вчора, 25 червня на стадіоні «Мототрек» відбувся фінал Рівненського міського фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія». Захід організовує громадська організація “Рівняни” за підтримки управління культури і туризму виконавчого комітету.
Конкурс проходить уже вп’яте. За словами організаторів заходу щороку збільшується кількість учасників відбіркових турів, цьогоріч – це 76 сольних виконавців та 7 колективів, серед яких, призові місця – здобули 27 учасників. У фіналі перемогу виборювали учасники, які зайняли перші місця у відбіркових турах та змагалися за «Гран-прі» фестивалю-конкурсу.
Нагадаємо, участь у конкурсі брали виконавці віком від 10 до 35 років, у номінаціях соло та ансамблі. Серед учасників були і такі, хто ніколи не брав участі у подібних конкурсах та виходив на сцену уперше, а також уже відомі рівненській публіці виконавці.
– Для кожного учасника подібні виступи є хорошою практикою та чудовою нагодою проявити себе, продемонструвати свої вокальні здібності, акторську майстерність та харизматичність. Також хорошою мотивацією є можливість суперфіналістам виступити на великому концерті «Мегаподія», який відбудеться 9 вересня. Разом з ними на концерті виступатимуть – DZIDZIO”, “Mozgi” та “Ляпис-98”. Ми дякуємо кожному учаснику, що наважився прийняти участь в конкурсі та не побоявся показати себе Рівному. Ми пишаємося кожним та бажаємо не зупинятися на цьому, розвиватися надалі, а також аби їх талант приносив нові творчі перемоги та злети, – коментує Голова оргкомітету «Ми талановиті. Мегаподія» Олександр Страхонюк.
Трійка суперфіналістів, а саме:Тетяна Радченя, Катерина Приндюк, В’ячеслав Бондар та володари «Гран-прі» фестивалю гурт «MellRose» виступлять на цьогорічній «Мегаподії».А ті учасники, які вибороли першість у відбіркових турах, а це:Дарина Фіцек, Олена Парфенюк та Оксана Овсійчук виступатимуть на Всеукраїнському фестивалі- ярмароку «Бульбафест», який відбудеться на стадіоні «Мототрек» 23-24 вересня.IMG_6111
1 168 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − девять =