7a78764c7da7558da86024c25c3cfb7e«Дзвони Чорнобиля» – вечір-реквієм під такою назвою, приурочений 30-тій річниці Чорнобильської трагедії, відбувся сьогодні в Рівненському обласному академічному українському музично-драматичному театрі

Участь у заході взяли голова обласної ради Олександр Корнійчук, заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук, представники духовенства, ветерани-ліквідатори Чорнобильської катастрофи, громадські діячі.

– Чорнобиль назавжди залишиться символом великого людського горя. Атомний вихор залишив свій слід на території дванадцяти областей, жорстоко перевернув долі більше трьох мільйонів людей. Ми ніколи не повинні забувати про втрати, які не виміряєш у грошовому еквіваленті: ненароджене життя та назавжди підірване здоров’я, – підкреслив у своєму виступі Олександр Корнійчук.

Сьогодні Рівненщина залишається однією із найбільш потерпілих областей. Зі 198 населених пунктів України, територія яких радіоактивно забруднена, 84 — у нашій області.

Голова обласної ради наголосив, що обласними обранцями затверджена обласна програма соціальної та матеріальної підтримки громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, на виконання заходів якої з обласного бюджету щороку виділяються кошти. Також цьогоріч обласна рада передбачила в обласному кошторисі 200 тисяч гривень на соціальний захист учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та евакуйовиних громадян, які проживають на Рівненщині.

Після виступу очільник обласної ради вручив почесні грамоти ветеранам-ліквідаторам та подякував за героїчний подвиг в ім’я майбутнього.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

Рівненські борці поїдуть у Швецію на чемпіонат Європи

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАГИНУВ ВОДІЙ, АВТО ЯКОГО ПЕРЕКИНУЛОСЯ

НА РІВНЕНЩИНІ АВТОМОБІЛЬ ТАКСІ ЗБИВ ПІШОХОДА ТА ВТІК ІЗ МІСЦЯ ПОДІЇ

На Рівненщині з робочою поїздкою перебуватиме Міністр юстиції Павло Петренко

НА РІВНЕНЩИНІ ЧОЛОВІК ХОТІВ ПОВЕРНУТИ ДРУЖИНУ, А ОТРИМАВ СОКИРОЮ ПО ГОЛОВІ

На Рівненщині дві об’єднані громади обрали голів та депутатів

ЗА РОЗБИТИЙ ТЕЛЕФОН НА РІВНЕНЩИНІ РОЗБИРАЛИСЯ ІЗ СОКИРОЮ

На Рівненщині запрацює опорна школа

425 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − дванадцять =