До пам’ятного знаку «Жертвам аварії на ЧАЕС» заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, голова облради Микола Драганчук, ліквідатори аварії, рятувальники, поліцейські та громадськість поклали вінки та квіти.
«Сьогодні ми вшановуємо тих людей, які пожертвували своїм життям та здоров’ям, аби врятували людство від наслідків техногенної катастрофи. Нині на Рівненщині налічується 4025 ліквідаторів. А десять років тому їх було вдвічі більше», – зазначив Ігор Тимошенко.
З метою посилення соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи цьогоріч Рівненська ОДА ініціювала вдвічі збільшити фінансування обласної Програми соціальної та матеріальної підтримки чорнобильців на 2017 – 2021 роки, яка чекає схвалення на сесії облради.
Нагадаємо, 14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
446 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + двадцять =