Нещодавно у Рівненському театрі ляльок нагородили переможців, лауреатів, фіналістів та учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі», а також урочисто відкрили виставку робіт конкурсантів.  Цей захід щороку проводить ДП «Рівнестандартметрологія» за дорученням Мінекономрозвитку України.

Конкурс проводиться для того, щоб сформувати у наймолодших споживачів правильне розуміння якісної та безпечної продукції, спонукати дітей вдумливо обирати продукти харчування та  дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Свої творчі  роздуми на тему якості та безпеки малеча викладала у рамках номінацій : «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику». Учасниками  конкурсу стали діти, віком від 5 до 17 років з усіх куточків області. Всього ж участь у заході за весь час його проведення прийняло більше 3000 юних художників. Оцінювало роботи конкурсантів журі у складі художників, освітян та журналістів. Вони визначали найкращі малюнки за такими критеріями, як оригінальність, самостійність, повнота розкриття теми, майстерність виконання та охайність. Переможців обирали у кожній з трьох номінації за віковими категоріями 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років. Переможці та кілька десятків лауреатів і фіналістів регіонального етапу конкурсу отримали призи від ДП «Рівнестандартметрологія» – фарби, пензлі, художнє полотно, розвиваючі ігри, набори для творчості, енциклопедії. Окрім того, кожен учасник конкурсу отримав солодощі та диплом.

Дев’ять робіт переможців було відправлено до Києва для участі у загальнодержавному етапі творчого змагання. Серед учасників з усієї України перемогу здобула Софія Булавин (12 р), учениця Моквинського навчально-виховного комплексу “гімназія – загальноосвітня школа Іступеня” Березнівського р-ну. ЇЇ малюнок із закликом  «Виробники – виготовляйте якісні товари!» був визнаний найкращим у номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» у віковій групі 9-12 років. 19 листопада дівчинка побувала у столиці та приймала участь у церемонії нагородження переможців конкурсу загальнодержавного рівня та  відкритті національної виставки «Я хочу жити у якісному світі».

Член журі Леся Волошина зауважила: «Роботи юних художників вражають колоритністю, оригінальністю, безпосередністю. Діти чітко реагують на зміни у суспільстві і по –своєму відображають їх у своїх малюнках. Наприклад, якщо минулого року провідною темою малюнків дітей було питання ГМО, то сьогодні вони надсилали нам плакати з написами «Геть продукцію окупанта» та «Якісна військова продукція – перемога у війні».Та все ж дитячі малюнки сповнені позитиву і оптимізму».

У Рівному відкрили Всеукраїнську виставку  «Я хочу жити у якісному світі»

 

У Рівному відкрили Всеукраїнську виставку  «Я хочу жити у якісному світі»


Повідомляє прес-служба ДП «Рівнестандартметрологія»

Теґи:   
644 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − двадцять =