20 червня в Рівному відкрили новий футбольний майданчик на вулиці Макарова, 10. Оновлення цього майданчика відбувалося в рамках соціальної ініціативи «Передай пас», яку організовують «Таскомбанк»  і Mastercard.
Відкриваючи урочисту подію, міський голова Рівного Володимир Хомко наголосив: «Саме це ОСББ –  одне із найуспішніших в місті, мешканці працюють і це справедливо. В успішних людей – гарний майданчик у дворі.
Міська влада готова допомагати усім, хто хоче жити краще. І грошима, і методично. Наразі в Рівному відремонтовано вже 28 майданчиків, цьогоріч плануємо відкрити ще 4 і 7 нині перебувають на етапі проектування.».
Загальна площа спортмайданчику – 600 м2. Під час поновлювальних робіт повністю замінили фундамент, поклали мультифункціональне  гумове покриття на полі, встановили огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу. На реалізацію проекту витратили 1 млн 400 тис гривень.
Загалом у будинку мешкає більше 1000 мешканців, з них – понад 700 дітей .
Сьогодні дві  команди рівненських ДЮСШ – «Верес» та №4 зіграли у товариський матч. Також о 18.30 буде матч між мешканцями будинку на Макарова, 10 та іншою командою.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
408 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять − два =

НОВИНИ