18 січня 2018 року в Рівненській обласній бібліотеці для дітей, в рамках програми ПОЛіС (Поліція і Спільнота), пройшов  ігровий круїз «В країні знаків безпеки», на який завітала працівник  патрульної поліції м. Рівне – Іванна Бояківська.
 На заході також були присутні представники фонду  Миколи Томенка «Рідна країна» в Рівненській області, зокрема Олександр Гладунов, який разом з директором Рівненської обласної бібліотеки для дітей Наталією Назарук вручили грамоти та подарунки переможцям Всеукраїнського  конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна — безпечна країна: як треба поводитись на дорогах». Всі інші учасники конкурсу отримали у подарунок патріотичні флайтери.
Конкурс проходив восени минулого року з ініціативи фонду М. Томенка та Національної бібліотеки України для дітей. Даний соціально-просвітницький проект спрямований на профілактику дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях, формування у них основ безпеки дорожнього руху, сприяння збереження життя та здоров’я а також  розвиток творчих талантів підростаючого покоління.
Переможцями конкурсу стали:
1-ше місце – Калюжна Юлія, 5 клас, с. Майків, Гощанського району;
2- ге місце – Бевшко Ірина, 4-Б клас, м. Рівне;
3-тє місце – Кулініч Поліна, 2-А клас, м. Костопіль.
Повідомляє КЗ «Рівненська обласна бібліотека для дітей» РОР
Теґи:   
467 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × два =