p1090134У зв’язку із різким пониженням температурних показників та з метою запобігання випадкам переохолодження громадян, в першу чергу малозахищених верств населення, 5 січня працівники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області облаштували три мобільні пункти обігріву в місті Рівне у місцях найбільшого скупчення населення. Один із трьох пункті розміщений на майдані Незалежності поруч з кінопалацом «Україна», два інших пункти організовані на базі автобусів Держслужби з НС і можуть мобільно пересуватися у місця найбільшого скупчення людей для обігріву та надання необхідної допомоги.
У пунктах, що  забезпечені електричними засобами обігріву, медичними аптечками та теплими речами, цілодобово чергують рятувальники та психологи ДСНС. Протягом першої доби по допомогу до рятувальників звернулося 37 громадян, що потерпали від холоду. Відвідувачів обігріли та пригостили гарячими напоями і печивом.
Довідково: на території Рівненської області організовано роботу 68 стаціонарних пунктів обігріву, які здебільшого розміщено в закладах соціальної та медичної сфер.dsc_0009
Повідомляє  ГУ ДСНС України у Рівненській області
409 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + дванадцять =