Знайти оптимальне рішення для втілення у Рівному «електронного квитка» намагалися сьогодні учасники форуму “Впровадження автоматизованоï системи облiку оплати проïзду в мiському пасажирському транспортi”. На запрошення мiського голови Рiвного Володимира Хомка своï комплекснi рiшення для нашого мiста презентували компанiй із Украïни, Iзраïлю, Естонiï та Францiï.
Наразі окрім доволі недешевої реалізації проектів, існують також вагомі технічні причини, що втримують їх невідкладне втілення.
– Запровадження у Рівному «єдиного електронного квитка» – неминуче. Альтернативи цьому немає, – наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко. – Однак готові рішення для європейських міст, на жаль, не зовсім адаптовані для нас. Потрібен проект, який враховуватиме українську ментальність – як би дивно це не звучало. Я маю на увазі, зокрема, ефективну систему контролю оплати за проїзд. Без неї ми отримаємо масу «зайців» у транспорті і збитки.
– Потрібно враховувати також специфіку громадського транспорту, адже тролейбуси у нас комунальні, а маршрутки – приватні. Оптимальним виходом може стати одночасне створення у Рівному Єдиної транспортної компанії. Непринципово, якої вона буде форми власності –  комунальна чи, наприклад, акціонерне товариство. Важливіше, що в цьому разі ми зможемо максимально закрити транспортом найбільш нерентабельні маршрути, компенсувавши ці втрати прибутковими напрямками. В кожному разі, ми б хотіли знайти компанію, яка мала б досвід і запропонувала найоптимальніше рішення. Щоб у бюджеті наступного року ми передбачили кошти на його втілення, – резюмував Володимир Хомко.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
340 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + двадцять =

НОВИНИ