У День Соборності у Рівному віддали шану загиблим героям України, котрі боролися за незалежну, соборну державу
Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір разом з міським головою Володимиром Хомком поклали вінки до пам’ятного знаку «Загиблим за Україну», а також до пам’ятника українському державному діячеві Симону Петлюрі.
«У ці дні ми також відзначаємо 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. Зараз важливо провести паралелі з тими подіями. Адже тоді не було створено такої армії, яка б могла відстояти незалежність України. Схожим став і 2014 рік, коли розграбоване українське військо тільки завдяки мужності воїнів і небайдужості мешканців України відстояло нашу незалежність. А вже сьогодні ми маємо одну з найпотужніших армій в Європі», – звернувся до присутніх Віталій Ундір.
Важливо, аби українці були єдиними у прагненні відстояти соборність своєї держави, зазначив посадовець. Рівненщина всіляко підтримує жителів і Луганської, і Донецької областей, і Криму. Минулого року був підписаний меморандум між Рівненщиною та Луганщиною. Результатами його є те, що діти зі Сходу відвідують нашу область, а від Рівненщини делегації з гуманітарними місіями відвідують Луганщину.
Нагадаємо, 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради була проголошена українська незалежність.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
291 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − два =