32 роки тому про невеличке українське містечко Прип’ять дізнався весь світ.
Вночі, 26 квітня, сталася жахлива аварія на Чорнобильській атомній станції, наслідки якої ми відчуваємо досі.
Мешканці Рівненщини в числі перших взяли на себе приборкання радіаційної стихії, щоб ціною свого життя і здоров’я захистити не лише рідну землю, а й світ.
Аби вшанувати мужність та самовідданість учасників ліквідації наслідків аварії, у Рівному пройшов скорботний захід. До пам’ятного знаку «Жертвам аварії на ЧАЕС»прийшли рятувальники, чорнобильці, поліцейські, держслужбовці, духовенство та небайдужі рівняни. До них долучився і заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
«Ми ніколи не повинні забувати про героїзм наших земляків та усіх тих, хто брав участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії. Чорнобиль назавжди змінив життя і тих 337 тисяч громадян, як мешкають в нашій області та мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС. Для нас соціальний захист чорнобильців – це справа честі. Є проблемні питання, але все, що належатиме до компетенції обласної влади, буде вирішуватися», – зазначив Ігор Тимошенко.
Нагадаємо, для забезпечення соціальних гарантій громадянам області, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи цьогоріч передбачено майже 300 мільйонів гривень. Реалізується низка бюджетних цільових програм. Зокрема, на лікування чорнобильців в обласному бюджеті на цей рік передбачено понад 7 мільйонів гривень. Облдержадміністрація також ініціювала звернення до Кабміну щодо повернення ліквідаторам ІІ категорії права на безоплатне санаторно-курортне лікування.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
263 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + 3 =