парфуми1

У вівторок, о 18:00 , 27 червня 2017 року, в МБК “Текстильник” відбудеться благодійний концерт патріотичного барда Тараса Житинського.Тарас Житинський
Захід приурочено до 110 річниці дня народження командувача УПА Романа Шухевича та до першої річниці заснування добровольчого підрозділу ОТГ “Волинь” УДА.
Більше 20 років бард проживає у Великій Британії. Організував патріотичний гурт “Земляки”, який виконує історичні думи, повстанські, стрілецькі, гайдамацькі та авторські українські пісні.
Вхід на концерт вільний, але в залі будуть розташовані скриньки для благодійних пожертв. На зібрані кошти буде споруджено пам’ятник для добровольця Віктора Защика, позивний “Шульга”, який помер 4 серпня 2016 року. Пройшов Піски, Авдіївку, Широкіне. Був учасником боїв за Донецький аеропорт.
Довідка: Тарас Житинський народився в родині репресованих вояків УПА в Казахстані. Повернувшись до рідного Івано-Франківська закінчив інститут мистецтв. Згодом став відомим автором та виконавцем україномовних пісень. Отримавши численні нагороди на фестивалях “Червона Рута”, “Слов’янський базар” та “Кришталевий лев” за сімейними обставинами виїжджає до Лондона. Де займається музичною творчістю та пропагує українську культуру.
Детальніше – за телефоном 098 258 56 54
Валентина Поліщук.
1 035 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − шість =