26 листопада, до Рівного завітав український рок-гурт “Без обмежень”. Музиканти зібрали повну залу прихильників у Міському Будинку Культури, який на вечір перетворився у справжню фан-зону гурту.
Вже з перших композицій рівняни активно демонстрували свою прихильність до відомого гурту.
Лідер і вокаліст Сергій Танчинець жартував та активно взаємодіяв з залою.
Зачепив музикант і серйозні теми сьогодення та минулого нашої країни. Сергій Танчинець згадав невинно вбитих жертв Голодоморів пам’ять, яких вшановувала уся Україна 25 листопада. А пісню “Най би вже весна” він присвятив усім учасникам АТО. Під звучання цієї композиції увесь глядацький зал підвівся та запалив ліхтарики.

Без коментарів… #рівне #безобмежень

Posted by Новини по-рівненськи on Sonntag, 26. November 2017

Своєрідною родзинкою концерту стала рівнянка, яка підготувала плакат з написом, у  якому зверталася з проханням до музикантів, аби ті привітали її чоловіка з Днем народження. Від так Сергій Танчинець власною персоною побажав чоловікові усіляких гараздів та схвально відгукнувся про креативну ініціативу його дружини.
 Ну а перед тим, як виконати пісню Depeche Mode «Wrong», вокаліст запросив усіх охочих підвестися та танцювати. Власне уже після цієї композиції юрба прихильників до кінця концерту танцювала перед сценою.
Виконуючи пісню на біс музиканти запросили на сцену усіх присутніх дітей. Маленькі рівняни танцювали та веселились разом із гуртом наспівуючи усім відому “Без неї ніяк”.Вікторія Малецька

435 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × чотири =

НОВИНИ