Лункий звук коліс і тормозних колодок на злітній смузі рівненського аеропорту. Сьогодні, 26 червня, завершились всеукраїнські змагання з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв поліції охорони. Першість дводенного турніру вибороли рівненські поліцейські охорони, друге місце – Волинь, а третє – львів’яни.
У змаганнях, які тривали впродовж двох днів, 25 та 26 червня, взяли участь 56 професійних поліцейських охорони зі всієї України. Змагання з маневрування на службових автомобілях серед поліцейських-водіїв поліції охорони проводяться уже другий рік поспіль.
28 команд поліцейських охорони змагалися у двох номінаціях – командній та особистій. Першого дня правоохоронці вправлялися у класичній смузі екстремального маневрування, яку використовують в змаганнях «Кращий за професією». Перевіряли точність, технічне виконання вправ.
Другого дня – смуга контраварійного водіння, яку використовують у змаганнях з багатоборства тілоохоронців. Зазначимо, що правилами передбачено, що за кожну збиту фішку водій отримує додаткові 5 секунд до свого часу, а за невиконання фігури потрапляє в кінець турнірної таблиці.
– Участь у змаганнях беруть безпосередньо діючі працівники поліції, які працюють в екіпажах нарядів поліції охорони. Тому ці змагання насамперед покликані перевірити їх рівень і вдосконалити вміння, – зазначив начальник відділу професійного навчання та соціально-психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення Департаменту поліції охорони підполковник поліції Юрій Ковбаса. – Переважна більшість – досвідчені водії, які працюють більше десяти років, є також і новачки.
Після напружених дводенних змагань на території Міжнародного аеропорту Рівне на плацу Рівненського вищого професійного училища Департаменту поліції охорони відбулося урочисте нагородження переможців.
В особистій першості в номінації «Загальна смуга перешкод»:
– третє місце посів старший сержант поліції Дмитро Троць (УПО Волинь);
– друге місце – старший сержант поліції Микола Панчук (УПО Рівне);
– перше місце – старший сержант поліції Анатолій Музичко (УПО Рівне).
В особистій першості в номінації «Контраварійне водіння»:
– третє місце – старший сержант поліції Назарій Стефанюк (УПО Львів);
– друге – старший сержант поліції Анатолій Музичко (УПО Рівне);
перше – капрал поліції Віталій Швалюк (Фізбезпека Київ).
За підсумком двох днів змагань між 28 командами поліції охорони було визначено переможців змагань з маневрування на службових автомобілях: третє місце посіла команда Управління поліції охорони у Львівській області, друге – УПО у Волинській області, а перше – УПО в Рівненській області.
Переможці отримали пам’ятні дипломи та медалі. Вітаємо колег із заслуженими відзнаками і бажаємо вдосконалення на професійній ниві всім, хто поки не виборов омріяних кубків!
Повідомляє управління поліції охорони в Рівненській області
459 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + 10 =

НОВИНИ