У Рівному 17-річний юнак покінчив з життям.зашморг Це сталося учора, 30 січня, о 18 годині. Тіло хлопця знайшов батько.
Дмитро залишив  передсмертну записку та повісився на трубі, яка йшла з коридору у ванну кімнату.
Для батька смерть сина стала шоком. Мама Дмитра давно померла і вони з сином жили удвох.
Коли приїхали правоохоронці чоловік спочатку  й слова промовити не міг. Вже згодом розповів, що Дмитро ніколи не говорив про самогубство та не висловлював бажання піти з життя.
Про ймовірні причини, які спонукали юнака до такого вчинку подейкують сусіди. Називати своїм імен люди не хочуть, та розповідають, що у хлопця були борги. Кажуть він придбав собі телефон, та не мав усієї суми аби віддати відразу, за ним лишився борг у дві тисячі гривень. Один з сусідів припускає, що на хлопця «наїхали» і що у цій справі фігурують наркомани.
Жінка, яка живе по сусідству бачила, як за годину до трагедії з квартири де мешкав Дмитро, виходив молодий чоловік у чорній куртці.
У поліції ситуацію щодо боргів та ймовірних погроз наразі не коментують. Однак не мають сумніву, що смерть настала у наслідок самогубства.
«Під час огляду тіла ознак насильницької смерті не виявлено. Відповідно до лікарського свідоцтва, смерть хлопця настала внаслідок механічної асфіксії через повішення. Правоохоронці проводять за цим фактом досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частиною першою статті 115 Кримінального кодексу. Тобто умисне вбивство. Ще поки встановлюються всі обставини пригоди»,- розповідає Марія ЮСТИЦЬКА, речниця ГУ Нацполіції в Рівненській області.
Те, що хлопець мав фінансові проблеми свідчить той факт, що останні пів року він був частим відвідувачем ломбардів. Туди хлопець виносив з власної квартири побутову техніку. Там же і лишив батьківську колекцію монет. Усе це Дмитро написав у своїй останній записці.
Для чого хлопцю були гроші нині достеменно не відомо. За кілька днів до трагедії, Дмитро почав розповідати батькові, що у нього вимагають гроші та навіть думав звернутись у поліцію. 
В училищі, де Дмитро навчався на будівельника, про проблеми хлопця нічого не знають. Конфліктів він не мав та зарекомендував себе, як людину врівноважену та спокійну.
Для знайомих, які знали, що юнак має негаразди сказав, що проблему він вирішив, та вирішив Дмитро її найтрагічнішим способом…
Надія Литвинюк

 

2 208 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 5 =