P0IlsFEf2isВчора 30 березня зал камерної та органної музики вкотре перетворився на модний подіум. В рамках XV ЮВІЛЕЙНОГО сезону Першої у Рівному модної подної події FASHION TIME відбувся конкурс молодих дизайнерів 1 Look, в якому учать взяли участь 10 дизайнерів-початківців. Головний приз – курс навчання в Академії стилю та дизайну Андра Тана, отримала Анна Павлюк. Доречі, Анна свої сили  у творчому дизайнерському змаганні на подіумі FASHION TIME випробовує вже вдруге.
Захід почався з представлення моделей на конкурс One Look – конкурс одного образу, що повністю розкриває бачення нинішніх фешн-тенденцій, як їх собі бачить дизайнер. Шановане жюрі конкурсу – увесь глядацький зал. Кожен отримав від організаторів маленький бюлетень, куди потрібно було вписати номер моделі, та таким чином, визначити переможця.
За результатом такого голосування, приз глядацьких симпатій опинився у руках Надії Тишко.
Третє місце отримав бренд Valensia , що представляв весільні та вечірні сукні.
Друге місце лишили Яні Миронець. Перше – Анні Павлюк за довгу сукню в етнічному стилі, доповнену розкішним віночком з червоних троянд на голові моделі.
Вечір був розділений на 2 частини, з 20-хвилинним антрактом, під час котрого, усі гості могли спуститися до гардеробної, де було облаштовано красиву фото-зону, кавовий бар а також, невеличкий торговий майданчик з кількома брендами, що були присутні на подіумі Fashion Time.hZJW39qMjY8 На вечорі було багато красивих людей, гарно вбраних і вочевидь, не байдужих до модних трендів. Тішили око красиві дівчата, чоловіки та навіть дітки. До слова, колекції, у котрих одяг демонстрували дітки, викликали особливе захоплення у глядачів. Модні дитячі образи представила Віка Чукарова, бренд Parasollo.
Також, відбувся усіма очікуваний показ одягу для вагітних. Моделями у ньому були учасниці проекту Пузата Мама.
Особливо порадувала колекція Ольги Вишневської. Стримані, жіночні і дуже елегантні її образи прийшлися до смаку усім рівненським модницям і зірвали багато овацій.7hnDepGQ8T8
Єва Єндрик
1 565 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 4 =