фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

У Рівному на вулиці Гайдамацькій затопило під’їзд багатоповерхівки – з дев’ятого до першого поверху. Усе тому,  що прорвало стічну трубу – вода, яка кілька дощових діб збиралася на даху будинку, ринула у квартири рівнян.
Особливо не пощастило власникам двокімнатної квартири, які придбали її лише місяць тому. Ольга та Віктор розповідають, що то м’яко кажучи не саме їхнє вдале надбання, адже кожного разу коли йде дощ їм доводиться на кухні та у ванній кімнаті збирати воду.
Коли ж стічну трубу прорвало вода текла навіть із розеток. Власниця квартири Ольга Ткачук розповідає, що вичерпували воду півтори години: “Відер 50-60 вичерпали
Хлинув потік води – пішло все на щиток. Почав коротити щиток. Я боявся, щоб нікого током вдома не вбило, я вискочив на коридор і виключив щиток“, – розповідає Віктор Ковба.
Сусіди кинулись допомагати родині, утім безрезультатно – вода дісталась і нижніх поверхів.
Мешканці будинку нарікають, що не раз звертались до жеку аби  відремонтувати дах, який наразі швидше нагадує басейн у дощову погоду. Після марних сподівань, дехто з мешканців полагодив шмат даху за власний рахунок, утім, як показала практика, проблема не зникла.
Це треба ждати, поки просохне, поки зупиняться дощі. Хотяби двоє, троє суток, щоб не було дощів. І як будуть сприятливі умови, будем проводити поточний ремонт покрівлі . Кошти прийдеться найти. Хотя коштів немає“, – прокоментував Олег Бездіжний, керівник ЖКП «Покровське».
Надія Литвинюк
1 209 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × пять =

НОВИНИ