20130925204437До конкурсу «Здай батарейку — подбай про майбутнє», який організував депутат міськради Святослав Євтушенко, долучилися нові учасники з трьох рівненських шкіл. Так, учні НВК №2 принесли на конкурс 7 кілограм батарейок, ЗОШ №13 — 11 кілограм і учні з трьох класів ЗОШ №18 зібрали 37 кілограм 600 грам батарейок.

За словами організатора конкурсу Святослава Євтушенка, така активність дітей справді приємна, адже важливо популяризувати бережне ставлення до екології серед школярів.

– За період конкурсу до нього долучилися учні не лише рівненських шкіл, а й Тучинської школи-інтернату. Ті, хто найбільше зібрали батарейок до нового року, отримали подарунки до свят. Так само буде визначено переможців конкурсу серед учнів, які стали учасниками вже в 2016 році, – зазначив Святослав Євтушенко.

Депутат додає, що нині конкурс добігає до завершення і вже у березні відбудеться нагородження його найактивніших учасників.

– Дякую усім учням, хто підтримав такий конкурс і почав збирати батарейки для утилізації. Хочеться вірити, що школярі й надалі збиратимуть батарейки окремо, а не будуть викидати у загальний контейнер. А всім учням хочу сказати, щоб і надалі слідкували за анонсами про конкурси, які будуть організовуватися і брали в них участь, – каже Святослав Євтушенко.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині чоловік отруївся чадним газом

Влада на Рівненщині хоче стати відкритішою

Рівненським волонтерам вручать подяки Міністра

Деяким рівненським підприємцям «по-барабану» європейський вигляд міста

На Рівненському полігоні провели дводенний комплекс занять з бойової підготовки

У Рівному сьогодні Антикорупційний Форум

НА РІВНЕНЩИНІ ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ ВИМАНИЛИ У ПЕНСІОНЕРІВ МАЙЖЕ 27 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Подробиці ДТП у якій загинули дві жінки з Білорусії

Рівнян дивували метаморфозами

503 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + девятнадцять =