Понад 100 студентів Рівненського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі спілкувалися на тему репродуктивного здоров’я та ВІЛ-інфекції з практичним психологом та керівником напрямку Рівненського обласного благодійного фонду “Наше Майбутнє” Тетяною Радченко.
“Студенти були приємно здивовані, що з ними говорять та такі дорослі та відверті теми”, – розповідає практичний психолог.
Під час спілкування хлопці та дівчата стали свідками практичного досліду-експерименту, щодо надійності та ефективності презервативів.
Як зауважує Тетяна Радченко питання контрацепції було для молоді особливо актуальним, з цього приводу було багато запитань та уточнень.
“Також було зроблено акцент на психологічній готовності молоді до початку статевого життя та формування відповідальності за своє здоров’я та здоров’я партнера”, – наголошує представниця фонду.
Окрім того, серед студентів було в чергове розвіяно кілька стереотипів, які стосуються ВІЛ-інфекції, зокрема слухачі тепер  знають, що жінка із позитивним ВІЛ-статусом може народити здорову дитину.
Повідомляє Рівненський обласний благодійний фонд “Наше Майбутнє”
178 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 1 =

НОВИНИ