Сьогодні у Рівному була запланована лекція відомої феміністки Марії Дмитрієвої. Захід мав відбутися 15:00 в “INFOHUB”, утім тренінг було зірвано. Про це написала у Фейсбуці Nina Potarska:
Невідомі зірвали феміністичний тренінг у Рівному та написали заяву в поліцію на організаторок заходу.
Група з 10 людей заблокували вхід та зірвали Тренінг “Більше рівності! Фемінізм у повсякденному житті”.
Нападники представилися “стурбованими громадянами України” та висунули вимогу припинити “українофобський”, на їхню думку, захід, що “відвертає жінок від традиційних цінностей”, а тому шкодить відтворенню населення України.
(Фото Nina Potarska у ФБ)
Серед противників феміністичного тренінгу був рівнянин Роман Степанович, який розповів Новинам по-рівненськи, про причини блокування заходу:
Ми громадяни України, вважаємо жінку скарбом нації і прийшли захисти жінок від негативних тенденцій в нашому суспільстві. Феменізм культивує ненависть між жінками і чоловіками, ця ідеологія є частиною гендерної політики, політики виродження. Всі їхні “прогресивні” ідеологеми ( child free, кар’єризм, легалізація абортів, body pozitive …) виховують з жінок, психічноневрівноважених осіб, що відмовляються від народження дітей та створення повноцінних сімей. Крім того, гендерна політика суперечить інтересам значної більшості українців. 50 обласних та міських рад по всій Україні підписали рішення проти гендерної ідеології, яка по своїй суті екстремістською та українофобною“.
(фото надане Романом Степановичем)
Нагадаємо, у анонсі заходу зазначалося, що лекція Марія Дмитрієва розповість як гендерні стереотипи формують насильницьке середовище, підніме питання прав жінок в Україні та шляхи протидії насильству.
Лекція організована в рамках проекту «Силами громади – проти домашнього насильства» за Підтримки Рівненської ОДА, що реалізовується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».
661 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =