У Рівному змагалися 75 шахістів із особливими потребами.

  

Цими вихідними у регіональному центрі «Інваспорт»  відбувся чемпіонат Рівненської області з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та слуху.

 У змаганнях  приймали участь кращі спортсмени області – з Березнівського, Здолбунівського, Зарічненського, Гощанського, Рокитнівського, Млинівського районів, а також Сарн та Рівного.

Серед учасників чемпіонату були і вихованці Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху, Клеванської спецшколи-інтернату для дітей з вадами зору та Костопільської спецшколи-інтернату для дітей з порушеннями ОРА.

Загалом змагалося 75 чоловік.

Підведення підсумків змагань проводилось окремо по нозологіях, серед жінок та чоловіків.

Переможцями та призерами змагань стали:

 

Спортмени з вадами слуху (чоловіки):

І м. – Заболотний Володимир (м. Рівне),

II м. – Савчук Петро (м. Рівне),

III  м. – Казько Руслан (Млинівський р-н).

Спортмени з вадами слуху (жінки):

І м. – Жученя Валентина (м. Рівне),

II м. – Микосянчик Валентина (м. Рівне),

ІІІ м. – Рижковська Людмила (м. Рівне).

Спортмени з вадами слуху (юнаки):

І м. – Галганець Віталій (РОДЮСШІ),

II м. – Клюйко Денис (вихованець Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху),

III м. – Поминчук Денис (вихованець Острозької загальноосвітньої спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху).

Спортсмени з вадами слуху (дівчата):

І м. – Пилепей Олександра (ДЮСШІ  м. Рівне).

Спортсмени з ураженнями ОРА (чоловіки):

І м. – Балєєв Костянтин (м. Рівне), 

ІІ м. – Чмерук Павло (м. Сарни),

ІІІ м. – Цицюра Олександр (м. Сарни).

Спортсмени з ураженнями ОРА (жінки):

І м. – Рубель Валентина (м. Рівне),

ІІ м. – Пукальчук Світлана (м. Рівне),

ІІІ м. – Ігошина Валентина (м. Рівне).

Спортсмени з ураженнями ОРА (юнаки):

І м. – Грабінов Дмитро (Здолбунівський р-н),

ІІ м. – Савчук Дмитро (Гощанський р-н),

ІІІ м. –  Данилів Михайло (Зарічненський р-н).

Спортсмени з ураженнями ОРА (дівчата):

І м. – Сергеєва Ірина (Млинівський р-н).

 Спортсмени з вадами зору (чоловіки):

І м. – Протасевич Олександр (Березнівський р-н) ,

ІІ м. – Набухотний Роман (м. Сарни),

ІІІ м. – Павлюк Микола (м. Рівне).

Спортсмени з вадами зору (жінки):

І м. – Асєєва Ніна (м. Рівне),

ІІ м. – Дорожинська Любов (м. Рівне),

ІІІ м. – Никитюк Галина (м. Рівне).

Спортсмени з вадами зору (юнаки):

І м. – Асєєв Костянтин (Клеванська школа-інтернат),

ІІ м. – Бережний Михайло (Клеванська школа-інтернат),

ІІІ м. – Чаплінський Юрій (Клеванська школа-інтернат).

Спортсмени з вадами зору (дівчата):

І м. – Луцик Софія (Клеванська школа-інтернат)

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
492 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три + 10 =