Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Рівного Володимир Лапюк прозвітує про роботу управління у 2014 році на наступній сесії. 
Приводом для цього став незадовільний стан галузі, постійні зміни керівників УЖКГ, котрі відмовлялись звітуватись. Саме тому ініційований був депутатом Олександром Лащуком звіт комунальників. 

Зараз комунальна галузь міста перебуває у занедбаному стані. Рівняни нарікають на погану роботу жеків та управління житлово-комунальної галузі в цілому. Також за нетривалий період часу звільнився вже другий начальник управління. Тому вважаю доречним, щоб комунальники розповіли, що відбувається у житлово-комунальному господарстві міста перед депутатами. А тепер це як ніколи важливо, бо зростають тарифи на всі комунальні послуги, а їх якість явно не покращується. Без попередження звільняються керівники комунальних підприємств, і по-суті, відсутній контроль за посадовцями. У цей час люди причетні до ЖКГ Рівного почувається цілком комфортно.  Проект рішення “Про заслухання звіту заступника начальника УЖКГ м. Рівне” я вже подав і на наступній сесії він має відзвітувати, Звертаюсь до рівнян, Ви можете безпосередньо описати і поставити питання, котрі Вас турбують, а я найважливіші проблеми озвучу на сесії. Свої пропозиції Ви можете надсилати на електронну скриньку: 777-rv@ukr.net або мені особисто зателефонувати на номер: 067 75 65 912. Дякую! Творимо місто разом!“, – повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук.

Теґи:
326 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − один =

НОВИНИ