12 грудня у розважальному комплексі «Sky UP»  міста Рівне рятувальники провели навчання персоналу по наданню першої медичної допомоги. На початку заходу рятувальники розповіли, як правильно поводити себе у випадку пожежі чи будь-якої надзвичайної ситуації. Після чого медичний працівник Головного управління ДСНС в області детально розповів присутнім, як перевірити серцебиття, зробити штучне дихання, непрямий масаж серця, перев’язати травмовану кінцівку, супроводжуючи свою лекцію практичною демонстрацією на манекені.
Також присутні дізналися, чим небезпечна втрата крові: лікар розказав про артеріальну кровотечу та разом з асистентом із залу продемонстрував, як її зупинити. Персонал парку відпочинку мав можливість не тільки спостерігати за діями медичного працівника, а й самому на практиці спробувати правильно їх застосувати на манекені.
Такі заняття мають важливе значення, адже ніхто не знає, в якій небезпечній ситуації під час відпочинку можуть опинитися діти. Тому наші співробітники намагаються докласти максимум зусиль, щоб дітлахи отримали необхідні навички, які допоможуть їм у випадку біди врятувати не лише своє життя, а й надати в разі потреби до приїзду фахової швидкої допомоги першу долікарську допомогу можливим потерпілим.
Наприкінці заходу всі присутні отримали повчальні листівки з правилами безпеки життєдіяльності.
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області
368 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =