скачанные файлы15 липня в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Головного управління ДСНС у Рівненській області 25 випускників навчального пункту ДСНС Рівненщини урочисто склали Присягу на вірність Українському народові. На заході були присутні очільник Служби порятунку Рівненської області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук, ветерани пожежно-рятувальної служби, рідні та близькі випускників.
Цьому важливому моментові передувало чотири місяці нелегкого навчанню в навчальному пункті АРЗ СП по оволодінню робітничою професією “Пожежний-рятувальник”. Слухачі опанували програму професійно-технічного навчання зазначеної категорії, набули необхідні теоретичні знання та первинний практичний досвід, успішно здали випускні іспити. від сьогодні всі випускники,серед яких п’ятеро учасників антитерористичної операції на Сході країни, будуть направлені для подальшого проходження служби в підрозділи пожежно-рятувальної служби Рівненщини.
Після приведення слухачів до Присяги, до вже теперішніх рятувальників з напутнім словом звернувся начальник обласного управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Сергій Крук: «Дозвольте привітати вас з цією знаменною подією. Обравши мужню професію і складаючи Присягу на вірність Батьківщини ви поклали на себе відповідальні і благородні обов’язки представника Держави з охорони найбільшої цінності – життя людини. Бажаю вам під час вашої професійної діяльності з високою гідністю пронести почесне звання рятувальник».
Також у своїй промові очільник Служби порятунку Рівненщини зазначив, що сьогодні 25 рятувальників отримали необхідні знання та практичний досвід для виконання обов’язків однієї з найгуманніших професій – запобігати лихові, рятувати людей та їх майно в скрутну хвилину. Він не лише нагадав, що Присяга в усі часи була символом і вираженням професійної честі, особистої гідності пожежного, а й закликав молодь в одностроях Держслужби з НС берегти та примножувати традиції пожежно-рятувальної служби.
Завершилися урочистості пам’ятним фотографуванням.