Сьогодні відбулося урочисте відкриття Горбаківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Цей важливий об’єкт зведено завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка «Допомога поруч». Загальна вартість проекту будівництва сучасного медичного закладу становить 7,2 млн. грн., співфінансування з місцевих бюджетів – майже 700 тис. грн. Тут є медична апаратура для обстеження пацієнтів, житло для лікаря. У найближчій перспективі буде й автомобіль для довезення пацієнтів до мед закладу, телемедицина.
На відкриття Горбаківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини завітали голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, заступник голови ОДА Igor Tymoshenkoники району, медичні працівники, сільські голови та місцеві жителі.
– Це вже восьома така амбулаторія на Рівненщині. Усього в області з ініціативи Президента України Петра Порошенка заплановано відкрити 34 сільські сучасні медичні амбулаторії, з них – 21 із житлом для медичного працівника. В Україні таких амбулаторій має бути побудовано 500, – сказав, виступаючи перед присутніми голова ОДА Олексій Муляренко. Він зазначив, що у Горбаків часто приїжджають високо посадовці. Це і дружина Петра Порошенка Марина Порошенко, і депутат Верховної Ради Ірина Луценко, віце-прем’єр-міністр- Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. І, головне, що усі вони приїжджають у це село на приємні події: відкриття школи, дитячого садка, а тепер ще й сучасної малої лікарні.
Горбаківський сільський голова Володимир Бойко сказав:
– Ми на правильному шляху!
Він зазначив, що сільрада має добру співпрацю з районною, обласною владою, представниками уряду та Верховної Ради України. Тому за останні роки Горбаківська сільрада стала лідером із новобудов.
Освятив медичний заклад настоятель Гощанської церкви Василя Великого отець Олег.
До складу Горбаківської амбулаторії входять фельдшерсько-акушерські пункти сіл Дорогобуж, Мнишин, Томахів, Іллін та пункт здоров’я у селі Подоляни.
Горбаківська амбулаторія обслуговує 3900 осіб, в тому числі 972 дитини, 5 шкіл, 2 дошкільних навчальних заклади сільської ради.
Повідомляє Гощанська РДА
418 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − шість =

НОВИНИ