У селі Дубляни на Демидівщині під дошкільний заклад реконструювали школу початкових класів.
Тут навчалося лише 4 учні, тому приміщення вирішили переобладнати під дитсадок. Планується, що спочатку тут виховуватиметься 30 дітей, проте з часом їх кількість збільшиться.
«Садок облаштовують задля того, аби розвантажити демидівське «Сонечко». Адже в останньому наповнюваність у групах перевищує норми. Так, на даний час заклад відвідує 160 дошкільнят, на черзі – ще стільки ж. Це й спричинило справжній дефіцит місць», – розповів Демидівський сільський голова Олексій Яремчук.
За його словами, це буде сучасний заклад. У будівлі вже влаштували очисні споруди та тепломережі, збудували котельню на тверде паливо та встановили котел. Ще замінили вікна, утеплили горище та перепланували класи.
Наразі у садок закуповують меблі. Також впорядковують прилеглу територію – наводять благоустрій та встановлюють дитячі майданчики.
Будівлю планують здати в експлуатацію цього року, ближче до літа. Загальна вартість проекту – близько 6 мільйонів гривень. Цього року на його завершення з обласного бюджету виділили 2 мільйони гривень, а з місцевого – 100 тисяч.
Як розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, розпочату торік роботу щодо створення додаткових місць для дошкільнят, продовжать в 2017-му.  Він переконаний, що дітей потрібно повністю охопити дошкільною освітою задля їх повноцінного розвитку.
«Торік створили 836 додаткових місць у дитсадках. Вдалося це зробити завдяки коштам, які виділялися з бюджетів різних рівнів на завершення «заморожених» будівництв. Цього року дитячі садочки будуються у Радивилівському, Здолбунівському, Корецькому, Рівненському та Демидівському районах,», – зазначив Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
334 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × два =