Вчора, 10 листопада 2019 року Ротаракт клуб Рівне разом з друзями завітали у школу – інтернат у с. Великі Межиричі. Цього разу на дітей чекав смачний кулінарний майстер – клас з приготування піци, адже її так обожнює малеча. На вибір, командою клубу були розроблені такі адаптовані версії відомих рецептів: «Гавайська», «Неаполітана» та «Пепероні». На столах організатори поставили набори продуктів для різних типів піци і запропонували дітям створити свою власну під керівництвом організаторів. Майстер – клас пройшов у веселій та невимушеній атмосфері: вихованці закладу з радістю креативили над створенням піци, прикрасами та ділилися своїми улюбленими рецептами. Такі кулінарні майстер – класи позитивно впливають на дрібну моторику дітей, формуються знання про походження і властивості кожного інгредієнта, діти працюють в команді і вчаться самостійно готувати собі їжу. Організатори дякують працівникам закладу, що свій вихідний день присвятили дітям, погодилися прибрати екстра-посуд, і накрити столи поза планом і спекли смачнючу піцу. Найприємнішим завершенням майстер – класу стало масове ласування піцою та обмін улюбленими рецептами.

Окрім майстер – класу вихованцям закладу передали речі, передані Ротаракт клубом Київ-Сіті зі свого проекту «Подаруй тепло тим, кому воно потрібне», а також інші речі, зібрані волонтерами. Теплі речі – куртки, штанці, рукавички та шкарпетки особливо актуальні для дітей з настанням холодів. Дітям зразу провели примірки, кожен зміг вибрати щось за своїми вподобаннями.
Ще однією благородною метою поїздки було написання листів до Святого Миколая у рамках традиційного проекту «Чарівником може стати кожен». Організатори розповіли, що невдовзі на всіх чемних та слухняних дітей чекає свято Святого Миколая. Їм було запропоновано написати листи з побажаннями, описом добрих справ. Цікаво відмітити, наскільки різними виявилися бажання діток: меншенькі просили іграшки та теплий одяг, старші – електронні девайси та гаджети. Проте всі листи пронизані дитячою наївністю та вірою в чудо. Листи були зібрані та розміщенні на FB сторінці Ротаракт клубу Рівне. Якщо Ви вирішили здійснити мрію дитини, то оберіть лист який Вам до вподоби і в коментарі під листом напишіть, що Ви обираєте цей лист – “Бажання буде виконане”. Приватним повідомленням чи коментарем повідомте свої контактні дані. Кожен подарунок просимо запакувати у подарунковий папір та долучити до нього “відповідь” від Святого Миколая дитині. Урочисте вручення планується орієнтовно на 22/12/19.. Кожен бажаючий може долучитися до цієї поїздки і вручити подарунок особисто для дитини при зустрічі.
Організатори висловлюють щиру подяку СФГ «Калина» за смачну ковбаску, небайдужим волонтерам за ананаси, сир, оливки та соуси.
Бажаємо всім теплої осені, зігрітої полум’ям душі та добрими справами.
Тетяна Карцева
282 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 11 =