Сьогодні, четвертого липня, у день відзначення третьої річниці з дня створення Національної поліції України, правоохоронці демонструють на площі у центрі Рівного військову техніку, автомобілі, велосипеди, службових собаки та всі види озброєння.
Поглянути на святкове дійство прийшли сотні рівнян, мешканців області та керівництво поліції Рівненщини.
«Робота в поліції нелегка і щодня ми докладаємо багато зусиль для боротьби зі злочинністю, — зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Волков. — Мені хочеться подякувати громадянам за підтримку, за повагу до правоохоронця, адже поліція — з народом!».
Керівник Рівненського міського відділу поліції Василь Зелінський підкреслив, що у багатьох своїх успіхах правоохоронці завдячують небайдужим громадянам: «І коли бачиш на заході стільки людей, коли чуєш від них гарні слова привітання, розумієш, що наша робота є дійсно ефективною та плідною! Бо все – для людей».
Разом із поліцейськими День народження святкує і підростаюче покоління. На центральну площу Рівного приїхали і вихованці Олександрійського реабілітаційного центру, для яких захід став справжнім святом. Усі діти з радістю приміряли на себе засоби захисту правоохоронця, фотографувалися зі зброєю в руках, у поліцейських авто та на військовій техніці.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
Теґи:   
313 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =