З 09 по 20 жовтня на Майдані Незалежності у центрі міста Рівного функціонує мобільний консультаційний пункт Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Мета роботи пункту –  навчити пересічних громадян діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій та вміти вберегти себе від біди.

        Встановлений пункт є осередком консультаційної, просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності серед мешканців нашої області.

103

       Головними завданнями мобільного консультаційного пункту є інформаційно-просвітницька робота з населенням щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, яка проводиться за допомогою бесід, консультацій, з використанням поліграфічних видань, що сприяє розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки, підвищення рівня морально-психологічного стану громадян в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.

       Пункт працює з 10.00 до 17.00 та оснащений наочною інформацією: плакатами, буклетами, брошурами, газетами, журналами, зразками засобів індивідуального захисту тощо.

104

На запрошення рятувальників до співпраці у мобільному консультаційному пункті відгукнулось чимало фахівців із інших служб: Товариство Червоного Хреста, благодійного   фонду   „Майбутнє  без  СНІДу”, ПАТ „Рівнегаз”, Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах, „Обласний центр екстреної медичної допомоги та  медицини катастроф”, ПАТ „Рівнеобленерго”, Рівненського обласного центру здоров’я та волонтери, які надають психологічну допомогу постраждалим у надзвичайних ситуаціях.

105

Робота консультантів мобільного консультаційного пункту організована таким чином, щоб кожний відвідувач міг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій.

        Кожен  мешканець міста може звернутися до мобільного консультаційного пункту щодо роз’яснення порядку дій у разі виникнення надзвичайних ситуаціях та отримати на пам’ять пам’ятки, брошури, плакати та листівки з безпеки життєдіяльності.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області

527 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × три =

НОВИНИ