Зважаючи на технічну та моральну застарілість рентгенфлюрографічної техніки в виправних закладах Рівненської області, за ініціативи облуправління  ДПтС та відповідних узгоджень з територіальним органами охорони здоров’я, рішенням Рівненської обласної ради передано один із флюроавтомобілів, які перебувають у комунальній власності громади на баланс Городищенської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96).

1

Силами виправних закладів області флюроавтобус було відремонтовано, спеціалізованою організацією проведено сервісне обслуговування цифрової установки та пусконалагоджувальні роботи, проведено навчання персоналу установи. Таким чином даний флюроавтомобіль планується залучатися до проведення скринінгового обстеження на туберкульоз у всіх пенітенціарних закладах області, де з різних причин неможливе використання власного обладнання.

1         Так, для виконання передбачених щорічних медичних оглядів засуджених та персоналу пенітенціарних установ Рівненської області на туберкульоз, у Катеринівській виправній колонії (№46), розпочато  проведення скринінгової флюорографії.  Для проведення профілактичних оглядів в даній установі залучено флюроавтобус та закріпленого за ним медичного працівника  Городищенської  ВК.

3

«Аби завчасно попередити розповсюдження захворювання на туберкульоз та своєчасного виявлення хвороби, флюрографічне обстеження як персоналу так і засуджених установ області проводиться не менше одного разу на рік», – коментує начальник сектору охорони здоров’я управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Гоч.

Повідомляє Микола Логвісь, провідний спеціаліст – лікар – епідеміолог сектору охорони здоров’я управління ДПтС України в Рівненській області

 

446 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 6 =